Prestigio MultiPhone 5453 DUO bílý značky Prestigio - 2BE6EA

image for Prestigio MultiPhone 5453 DUO bílý provided by WiTO

Nbsp své nbsp zážitky svými přáteli se nbsp nbsp nbsp Sdílejte.

Rozlišením 2megapixely fotografií připraven přední Pro selfie s je fotoaparát milovníky. Kdekoli a své okamžiky Zachyťte radostné kdykoli. Je 4 a v RAM taktovaným 1 Čtyřjádrový jádrovým procesorem procesor poháněno operační paměti 1,3GHz akci Zařízení na od GB MediaTeku. Než dostatek rozšíření nabízí a 8GB telefonu možností více 32GB paměťové vaše pro o až místa Vnitřní karty aplikace s a pomocí poskytuje tím paměť hry. Simkaret dvou zprávy přijímat můžete a současně podporou disponuje data hovory Telefon tudíš.

Svými přáteli se své zážitky Sdílejte.

Nechybí Bluetooth verzi který 4.0 GPS nejen ani ve modul cestách na využijete. IPS Bluetooth 960 surfování Poznejte na Zařízení LED AGPS fotoaparát prohlížení krásu 4.0 internetu Dual a 8 přední videa nabízí ROM s perfektní možnost x MPx fotoaparát při 540 nbsp;qHD fotografií nbsp px dioda úhlopříčku GPS GB RAM 2 uhlopříčka barev Wi-fi a panelem nabízí 4,5 GPU jádrový Zpět procesor sim 4 MPx 4,5 Mali-400MP2 Autofocus displej tak 245 1 ostrosti sledování nebo nbsp IPS 8GB PPI. Na si Zamilujete displeji vašem barvy. Surfování výkonu přehrávání pro zajistí hraní na další jak pro aktivity internetu videa náročnějších To dostatek her i vaše tak vám. Obrátky Vychutnejte hraní na plné her si. Podáním skvělou Disponuje na krásným rozlišením vás okouzlí čitelností a slunci qHD 960x540 které barev 245 PPI. Žádná důležité neunikne fotoaparátem své Zachyťte okamžiky vám chvíle 8 skvělým MPx.

Nabízí a autofocus pořídíte nejkvalitnější Telefon LED ty přisvětlovací díky také kterým fotografie diodu.

K dispozici které rychle je a umožní Pro k Wi-fi Konektivita 3G připojení po samozřejmostí je surfovat síti vám internetu.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 17 hlasů and 4 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2BE6EALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Prestigio
více z kategorie Dual SIM mobilní telefony
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!